Xiamen اودین کامپوزیت تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
نمایشگاه

چه نوع مواد برای فیبر کربن

منبع: چه نوع مواد برای فیبر کربن

فیبر کربن است بیست و یکم قرن جدید با عملکرد مواد, Chinaand #39; s توسعه فیبر کربن است چشم انداز کاربرد وسیع، فیبر کربن با توجه به طبقه بندی مواد اولیه را می توان به فیبر کربن بر پایه اکریلیک زمین مبتنی بر فیبر کربن مبتنی بر چسب الیاف کربن و رزین فنلی فیبر کربن تقسیم، فیبر کربن مواد مختلف این است چه تفاوت کند آن? مواد فیبر کربن است که خوب است؟

از فیبر کربن بازار فعلی، عمدتا پان نوعی رامی مبتنی بر الیاف کربن و الیاف کربن مبتنی بر زمین. فیبر کربن با کارایی بالا در حال حاضر شناخته شده اند توسط جهان، ما اغلب می گوییم این است پان نوعی رامی مبتنی بر حمل و نقل هوایی هواپیما ساختار مواد و غيره که پان نوعی رامی مبتنی بر فیبر کربن زیرا فرایند نسبتا ساده خواص مکانیکی عالی محصول بسیار متنوع مانند آمادگی شاتل فضا,.

درجه حرارت بالا عملکرد مواد فیبر کربن پان نوعی رامی مبتنی بر خصوص برجسته، اگر چه شدت با افزايش دما تمایل به کاهش، اما هنوز هم در غياب هوا در دمای 2000 درجه قدرت خوب است. با افزايش دما، پان نوعی رامی مبتنی بر فیبر کربن مواد شده تمایل به کوچک شدن خوب پايداري، مقاومت خستگی خوب. به طور کلی آن را هر گونه خوردگی نمک اسید ایجاد نمی, این خواص فلزی سنتی مواد داشته باشد، نسبت به دیگر انواع جدید مواد کامپوزیت با مزیت عملکرد قوی.


رده محصول

آهنگ سریع

© Xiamen اودین کامپوزیت تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود